Wysyłka:

Zamówienie zostaje wysłane tego samego dnia, o ile jest realizowane przed godziną 16:00. Zamówienia złożone po godzinie 16:00 zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Dostawa odbywa się za pośrednictwem DPD, otrzymasz wiadomość e-mail z informacją o dokłądnej dacie dostarczenia. Jednak w przypadku nieprzewidzianych okoliczności należy odczekać od 1 do 2 dni, ponieważ nie możemy zagwarantować dostawy następnego dnia, zwłaszcza w okolicach świąt itp .
Możesz poprosić o pozostawienie zamówienia w niezabezpieczonej lokalizacji, takiej jak weranda, bok domu, ale odbywa się to na własne ryzyko.
Jeśli z jakiegokolwiek powodu zamówienie zostanie zwrócone do nas po podjęciu przez DPD próby dostawy, zwrócimy koszty zamówienia pomniejszone o koszty dostawy.
W rzadkich przypadkach, kiedy możemy nie mieć zapasu zamówionego przedmiotu, zaoferujemy Ci towar zastępczy, zwrot pieniędzy lub właściwy przedmiot wysłany do Ciebie później na nasz koszt.
Zamawiając w Sweet Art Gallery, potwierdzasz, że zgadzasz się z naszymi warunkami. Ta polityka nie wpływa na Twoje prawa ustawowe.